Kupowanie auta bez wychodzenia z domu, czyli jak salony radzą sobie z pandemią

0 Comments

Od marca tego roku szaleje pandemia, która wpłynęła na życie nas wszystkich. Mniejsze i większe restrykcje, zależnie od ilości zakażonych pozostawiają głęboki ślad na gospodarce kraju. Coraz więcej rzeczy zamawiamy przez Internet, jednak czy kupowanie samochodu bez wychodzenia z domu jest możliwe? Zobacz, jak z tym problemem poradziła sobie firma Hyundai!

Internet najlepsze medium sprzedażowe w czasie pandemii

Od dawna rynek sprzedaży online jest bardzo popularny na całym świecie. Dzięki temu bez trudu można robić zakupy niemal wszędzie i otrzymywać produkty z różnych krajów. A takie platformy jak Amazon, Zalando, czy Allegro, zarabiają miliony za pośrednictwo.

Jednak, czy ktoś wyobrażał sobie, że możliwe jest kupowanie auta bez wychodzenia z domu?

Wzrost zachorowań w wyniku SARS-CoV-2, wprowadził nas w inną rzeczywistość. W listopadzie 2020 z powodu dużej ilości chorych wstrzymano działalność wszystkich instytucji kultury, dzieci i młodzież przeszła na zdalne nauczanie, zamknięto również hotele, galerie handlowe i wiele sklepów. A te, które działają, muszą ograniczyć ilość klientów. Nic więc dziwnego, że w takiej sytuacji nie tylko sklepy oferują swoje produkty online. Również coraz więcej wydarzeń kulturalnych: takich jak pokazy filmowe, koncerty czy spektakle odbywa się za pośrednictwem Internetu.

No dobrze, a co z samochodami?

Czy kupowanie auta bez wychodzenia z domu jest możliwe?

Pewnie zastanawiasz się teraz, jak kupić auto bez wychodzenia z domu, by poczuć się, jak w prawdziwym salonie? Czy jest to w ogóle możliwe? Ktoś oczywiście zarzuci, że nie da się tego zrobić. Samochód trzeba dokładnie obejrzeć, porozmawiać z doradcą i najlepiej się przejechać. I tu możesz się zdziwić, bo tak naprawdę, prawie wszystko można już zrobić online.

Firma Hyundai postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i przygotować specjalną ofertę sprzedaży samochodów przez Internet. Wszystko zostało przygotowane tak, by ograniczyć do minimum potrzebę odwiedzenia salonu. Co więcej, nie musisz się martwić o żadne formalności i te związane z finansowaniem, jak i te dotyczące rejestracji samochodu.

Jak kupić auto bez wychodzenia z domu z firmą Hyundai?

Jest to naprawdę proste.

1. Skonfiguruj swoje wymarzone auto – wybierz model, kolor, silnik i wyposażenie oraz sprawdź, czy możesz skorzystać z promocji.

2. Skontaktuj się z dealerem i omów szczegóły oferty, oraz umów się na jazdę próbną. Kontakt, może odbyć się drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem czatu.

3. Obejrzyj prezentację wybranego przez siebie modelu w specjalnej prezentacji video live, podczas której doradca dokładnie pokaże Ci samochód oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Na zakończenie otrzymasz symulację oferty cenowej na maila.

4. Jeśli zdecydowałeś się na zakup, masz do wyboru kilka opcji finansowania: gotówkę, kredyt, leasing lub abonament. Niezależnie, którą opcję wybierzesz, Twój doradca przeprowadzi Cię przez wszelkie niezbędne formalności.

5. Na koniec, możesz wybrać opcję door-to-door, a Twój samochód zostanie dostarczony pod Twoje drzwi. Co więcej, doradca handlowy, zajmie się również rejestracją twojego wozu. Samochód odpowiednio wyczyszczony i zdezynfekowany będzie gotowy do drogi.

Sprawdź zalety kupowania samochodu online

Kupowanie samochodu przez Internet to opcja, która ma wiele zalet i może się stać bardzo popularna, nie tylko w czasie pandemii. Dlaczego?

Przede wszystkim jest to ogromna oszczędność czasu. Nie wymaga jechania do salonu, czy czekania w kolejce na obsługę. Możesz w dowolnej chwili usiąść przy komputerze i skonfigurować swoje wymarzone auto, nawet w niedzielę, przy porannej kawie.

Dodatkowo wszystkie formalności zostały sprowadzone do minimum, więc nie musisz się przejmować wizytami w banku, czy urzędzie.

Oglądając samochód podczas wideo prezentacji, możesz poznać wszystkie drobne szczegóły dotyczące Twojego auta.

Na koniec zaś zostanie ono dostarczone w dogodnym terminie pod wskazany adres. Co więcej, w trosce o Twoje bezpieczeństwo zostanie ono poddane ozonowaniu.

Dzięki temu kupno auta nawet przy tak wielu ograniczeniach spowodowanych pandemią może być przyjemne i wygodne.

Renowacja lakieru auta

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu.

Wnętrze samochodu

Wiadomo jest, że w procesie codziennego, normalnego użytkowania samochodu, pewne elementy ulegają zużyciu. Niewątpliwie w odniesieniu do niektórych elementów nie można uniknąć owego zużycia. Jednakże z drugiej strony na rynku coraz większą popularnością cieszy się usługa auto detailingu.

Felgi i opony

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.