Renowacja lakieru

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu. Mimo, że owa usługa obejmuje swoim zakresem bardzo wiele różnych aspektów, to jednak tak naprawdę skupia się ona w głównej mierze na wnikliwej renowacji lakieru.

Nasza firma nie wyłamuje się z owej tendencji i tym samym jedną z kluczowych usług, która jest przez nas oferowana, jest właśnie renowacja lakieru. Niezależnie od tego jak duże ubytki mamy w powierzchni lakieru, jak głębokie są zarysowania, jak wiele jest tych zarysowań, poradzimy sobie ze zleceniem na pewno. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia polerskie, a w miejscach bardzo trudno dostępnych, stosujemy polerowanie ręczne, dzięki czemu lakier na danym samochodzie jest zregenerowany w sposób dokładny. Na całościową renowację lakieru składa się tak naprawdę wiele czynności. W tym miejscu wskażemy chociażby na umycie kół z wszelkich zanieczyszczeń wynikłych z zabrudzeń na drodze, nałożenie na całą karoserię aktywnej piany. Tenże zabieg ma na celu usunięcie z karoserii wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Każdy samochód w procesie detailingu, w procesie renowacji lakieru jest poddawany działaniu szeregu różnych produktów. Samochód jest myty specjalnie przygotowanym szamponem, a więc tym samym nie można tutaj używać zwykłych kosmetyków samochodowych.

Po dokładnym umyciu każdego detalu, po dokładnym umyciu każdej części, przejść można do etapu właściwej renowacji lakieru samochodowego.

Najpierw oczywiście należy dokonać bardzo dokładnego pomiaru istniejącego lakieru oraz powstałych uszkodzeń. Potem można dopiero przejść do właściwego usuwania rys. Odświeżamy każdy drobny element, w tym również wszelkiego rodzaju wnęki na samochodzie. Tym samym każdy samochód, który jest u nas poddawany renowacji lakieru, jest odnowiony w sposób kompleksowy i nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek zaniedbania.

Renowacja lakieru auta

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu.

Wnętrze samochodu

Wiadomo jest, że w procesie codziennego, normalnego użytkowania samochodu, pewne elementy ulegają zużyciu. Niewątpliwie w odniesieniu do niektórych elementów nie można uniknąć owego zużycia. Jednakże z drugiej strony na rynku coraz większą popularnością cieszy się usługa auto detailingu.

Felgi i opony

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.