Renowacja felg i opon

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.

Tym samym niezależnie od tego czy w samochodzie zamontowane są felgi aluminiowe, czy też stalowe, tracą one ze swojego blasku niemalże wszystko. Właściwa dbałość o felgi nie może się ograniczać tylko i wyłącznie do tego, że podczas mycia na myjni, zostaną one zlane wodą. Aby mogły one odzyskać swój dawny blask, warto jest do kilka lat poddać je procesowi renowacji. Inaczej mówiąc, wskazujemy tutaj na detailing samochodowy, na jego istotny element, jakim jest właśnie renowacja kół oraz felg samochodowych. Nasza firma już od bardzo wielu lat zajmuje się owym auto detailingiem, w tym również mowa jest o renowacji felg samochodowych. Usuwamy wszelkiego rodzaju zabrudzenia, w tym również i te, które znajdują się bardzo głęboko i może się wydawać, że nie są możliwe do usunięcia. Poza tym w zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także usuwanie wszelkiego rodzaju zarysowań powstałych na felgach. Nie jest możliwe, aby przez wiele lat jazdy po różnych nawierzchniach, po różnych drogach, owe rysy, a nawet wgniecenia, zagłębienia nie powstały. Jednakże w procesie renowacji felg możliwe jest ich zniwelowanie lub całkowite ich usunięcie.

W zakresie prowadzonych w naszym warsztacie prac możemy znaleźć między innymi takie elementy jak demontaż opon, usunięcie powłoki lakierniczej, wyprostowanie felg, wyszlifowanie wszystkich rantów, uzupełnienie powstałych ubytków w zewnętrznej strukturze felg, systemowe lakierowanie felg, montaż nowych wentyli, wyważenie opon, nałożenie na felgi specjalnej odżywki oraz zabezpieczenie elementów gumowych bardzo dobrej jakości preparatem.

Prowadzimy renowację felg i opon w odniesieniu do każdego typu, marki pojazdu. Każde zlecenie wykonujemy kompleksowo, a do tego również musimy wskazać na to, że mamy bardzo atrakcyjne ceny.

Renowacja lakieru auta

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu.

Wnętrze samochodu

Wiadomo jest, że w procesie codziennego, normalnego użytkowania samochodu, pewne elementy ulegają zużyciu. Niewątpliwie w odniesieniu do niektórych elementów nie można uniknąć owego zużycia. Jednakże z drugiej strony na rynku coraz większą popularnością cieszy się usługa auto detailingu.

Felgi i opony

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.