PROMIENNIK CIEPŁA W HOTELOWYM LOBBY – CZY MA TO SENS?

0 Comments

Wiele hoteli zmaga się z jednym problemem: wyziębianie lobby. To miejsce, w którym zazwyczaj jest duży ruch.

Goście wchodzą, wychodzą, czekają na umówione spotkanie lub zakwaterowanie. Czy jest sposób na to, aby zagwarantować im komfortowe warunki, a jednocześnie nie zbankrutować? Podpowiadamy!

TO NIE MAGIA – TO PROMIENNIKI CIEPŁA

Myślisz sobie pewnie, że nie sposób niskim kosztem ogrzać dużej przestrzeni, w której co chwilę otwierane są drzwi? To nieprawda! Potrzebne są Ci jedynie promienniki elektryczne. To fenomenalne rozwiązanie. Zapytasz: jak to działa? Odpowiedź jest prosta: szybko i efektywnie! Promiennik ciepła swoim działaniem przypomina promienie słoneczne. Oddziałuje bezpośrednio na osoby oraz przedmioty, które znajdują się w jego zasięgu. Promienniki ciepła nie ogrzewają powietrza, w związku z tym nie straszne im otwierane i zamykane drzwi. Swoim działaniem zapewniają ogromny komfort wszystkim osobom w danym pomieszczeniu.

To rozwiązanie ma jeszcze kilka innych zalet. Jest niedrogie w eksploatacji i działa wtedy, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy wyłączyć promienniki elektryczne, a natychmiast odczujesz ich działanie. Nie musisz również pamiętać o paliwie, ponieważ urządzenia korzystają z dostępu do sieci elektrycznej. Warto wspomnieć, że koszt użytkowania promiennika o mocy 2kW przez godzinę wynosi około złotówki.

EKSPERCI PRZYGOTUJĄ PROJEKT

W przypadku hotelowego lobby, nie montuj promienników samodzielnie. Zdaj się na doświadczenie ekspertów. Tych znajdziesz w firmie Irsystem. Zajrzyj na stronę internetową firmy, zadzwoń do niej i dowiedz się więcej na temat konkretnych urządzeń. Przyjadą do Twojego hotelu, dokonają niezbędnych pomiarów i przygotują projekt, wykorzystując promienniki ciepła. Jeśli zaakceptujesz przygotowane rozwiązanie, przystąpią do montażu. Otrzymasz również niezbędne instrukcje, dzięki którym lepiej poznasz urządzenia i będziesz wiedział, jak prawidłowo ich używać. To proste, przekonasz się sam!

Renowacja lakieru auta

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu.

Wnętrze samochodu

Wiadomo jest, że w procesie codziennego, normalnego użytkowania samochodu, pewne elementy ulegają zużyciu. Niewątpliwie w odniesieniu do niektórych elementów nie można uniknąć owego zużycia. Jednakże z drugiej strony na rynku coraz większą popularnością cieszy się usługa auto detailingu.

Felgi i opony

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.