Zadbany samochód to podstawa.

0 Comments

W dobie bardzo progresywnej motoryzacji, coraz to nowszych modeli samochodów nie sposób nadążyć za pomysłami producentów.

Z jednej strony machina, która napędza rynek salonów samochodowych, a z drugiej, klienci, którzy zakupią samochód i muszą przez okres użytkowania dbać o swój nowy nabytek. Nowym trendem stał się oklejony samochód folią, dzięki któremu można zmienić kolor samochodu. Jak również ważny element dla firm, które reklamują logo swojej firmy, co pozwala przyciągnąć klientów, i podnieść jakość swojej marki. Poprzez stosowanie folii na karoserii, czyli inaczej, na nadwoziu samochodu, zabieg kosmetyczny nada oryginalnej nuty. Jednak po tego rodzaju zabiegu należy ze szczególną uwagą podejść do pielęgnacji karoserii, która musi nam służyć jeszcze kilka lat. Błędnie naklejona folia może powodować, że podczas sprzątania samochodu i stosowaniu środków pielęgnacyjnych wraz z użyciem wody mogą uszkodzić karoserię. Folia napompuje się serią pęcherzyków wówczas należy zaprzestać wszelkich działań. Ostrożność, skrupulatne podejście, wcześniejsze zaczerpnięcie wiedzy o pielęgnacji samochodu oklejonego folią pozwoli utrzymać wygląd na długi czas.

Najdrobniejsze elementy muszą być równie dobrze zadbane, stosując przy tym kosmetyki pielęgnacyjne i ochronne zapobiegające zniszczeniu nadwozia. Każda podróż samochodem to odbijające kamyczki, piach, smoła, od samochodu. Na marginesie powiem, że ręczne mycie jest najbezpieczniejsze, a wygląd zostanie utrzymany, jak po wyjściu z fabryki, od producenta.
Więcej na: itswrap.pl

Renowacja lakieru auta

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu.

Wnętrze samochodu

Wiadomo jest, że w procesie codziennego, normalnego użytkowania samochodu, pewne elementy ulegają zużyciu. Niewątpliwie w odniesieniu do niektórych elementów nie można uniknąć owego zużycia. Jednakże z drugiej strony na rynku coraz większą popularnością cieszy się usługa auto detailingu.

Felgi i opony

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.