Jak zwiększyć żywotność baterii na swoim iPadzie?

0 Comments

Na iPadzie jest tyle do zrobienia.

Z tego powodu stały się niezwykle popularne. Trzeba trochę się nauczyć, aby zrozumieć, jak najlepiej wykorzystać tę zaawansowaną technologię. Poniższe wskazówki są idealne dla nowych i doświadczonych użytkowników iPada. Przeczytaj, aby uzyskać cenne informacje.Jeśli jesteś nowy w korzystaniu z iPada, możesz początkowo pomyśleć, że nie może on wiele zrobić. Nie daj się zwieść, wystarczy zacząć przeglądać aplikacje. Prawdziwe możliwości iPada pochodzą z dodatkowych aplikacji, które możesz pobrać i używać bezpośrednio ze swojego urządzenia.Utrzymuj porządek w aplikacjach dzięki funkcji folderów. Najnowsza wersja iOS umożliwia użytkownikom tworzenie folderów. Aby to zrobić, dotknij i przytrzymaj ikonę aplikacji, aż zacznie się poruszać lub podskakiwać. Następnie przeciągnij aplikację, aż znajdzie się nad inną aplikacją, która ma się znajdować w tym samym folderze. Teraz po prostu zwolnij. iPad automatycznie utworzy folder z obiema ikonami aplikacji w środku.Przejdź do ustawień, przejdź do „ogólne” i przesuń przełącznik boczny na „zablokuj orientację”. Zazwyczaj jest to wyciszone, ale może to być niezwykle niewygodne. Na przykład, jeśli próbujesz czytać na iPadzie, ekran może się ciągle obracać, powodując pewną frustrację. Napraw to z wyprzedzeniem.Wybierz między blokadą orientacji a wyciszeniem. Starsze wersje iPada zawierały przycisk „Orientation Lock” z boku urządzenia. Przycisk pozostał w późniejszych wersjach, ale jego funkcja została przełączona na „Wyciszenie”. Jeśli wolisz starszą funkcję, możesz uzyskać dostęp do ustawienia w menu Ustawienia ogólne, aby przywrócić jej pierwotną funkcję.Domyślnym ustawieniem na iPadzie jest podgląd dwóch wierszy każdej nowej wiadomości e-mail przed jej zaznaczeniem. Może pomóc Ci zobaczyć więcej wierszy przed otwarciem wiadomości e-mail. Jak zwiększyć żywotność baterii na swoim iPadzie?

Wystarczy przejść do USTAWIEŃ i dotknąć POCZTA.

Przejdź do poczty, kontaktów i kalendarza, aby dostosować opcje podglądu poczty, aby dodać więcej wierszy.Jeśli używasz iPada do grania w gry przez długi czas, bateria nie będzie działać tak długo. Możesz jednak rozszerzyć jego działanie, wyłączając funkcję wibracji używaną w wielu strzelankach lub grach wyścigowych. Jeśli grasz w te gry tylko kilka minut, możesz pozostawić tę funkcję włączoną.Możesz robić zrzuty ekranu tego, co robisz na iPadzie. Naciśnij przycisk home, a następnie uśpij/obudź się. Zrzut ekranu zostanie natychmiast zrobiony i zapisany w Twojej galerii zdjęć. Zrzuty ekranu możesz następnie wysłać znajomym pocztą e-mail, aby pokazać im różne funkcje iPada.Jeśli chcesz umieścić swój kalendarz w kalendarzu iPada, kliknij pocztę, a następnie kontakty, a następnie kalendarz. Kliknij Dodaj konto, a następnie Inne. Stuknij ikonę Dodaj konto CaIDAV i wprowadź swoje dane Google. Wyjdź z menu ustawień i otwórz aplikację kalendarza. Powinieneś być gotowy do pracy.Zmień hasło na iPadzie. Automatycznie zostaniesz poproszony o podanie tylko czterocyfrowego hasła. Nie jest to jednak tak bezpieczne, jak byś chciał, ponieważ nie tylko wprowadza Cię do iPada, ale także służy do szyfrowania danych. Dlatego przejdź do blokady kodu dostępu w ustawieniach ogólnych i wyłącz prosty kod dostępu. Następnie będziesz mógł ustawić hasło o dowolnej długości, używając dowolnych znaków klawiatury.Popularność iPadów wzrosła ze względu na ich użyteczność. Nauka obsługi iPada jest ważna, jeśli chcesz korzystać ze wszystkich jego funkcji. Wykorzystaj to, czego się tutaj nauczyłeś, a wkrótce to zdobędziesz. Cieszyć się!

Renowacja lakieru auta

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu.

Wnętrze samochodu

Wiadomo jest, że w procesie codziennego, normalnego użytkowania samochodu, pewne elementy ulegają zużyciu. Niewątpliwie w odniesieniu do niektórych elementów nie można uniknąć owego zużycia. Jednakże z drugiej strony na rynku coraz większą popularnością cieszy się usługa auto detailingu.

Felgi i opony

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.