Wiele firm transportowych korzysta z auto holowania i pomocy drogowej

0 Comments

Koszt naprawy samochodów uszkodzonych na skutek wypadków drogowych stale rośnie.

Jeśli dodamy do tego koszty holowania, opóźnienia, przestoje pojazdu oraz czas potrzebny na znalezienie serwisanta, który dojedzie do lokalizacji uszkodzonego pojazdu, kwota może być naprawdę duża. Z wielu powodów, nie tylko finansowych, dedykowana pomoc drogowa może mieć tak duży wpływ na firmy, które polegają na swojej flocie pojazdów i tracą na ich przestojach. Chociaż wiele czynników wpływa na sukces firm transportowych, nieoczekiwane problemy z pojazdami na drogach mogą być szczególnie uciążliwe, nie tylko dla kierowców. Wypadki drogowe są częstym zjawiskiem i nawet pozornie prosty problem na drodze może pozostawić kierowcę unieruchomionego i szukającego pomocy. W takich kryzysowych sytuacjach nie warto działać na własną rękę, tylko zadzwonić po zaufaną firmę, która oferuje holowanie i pomoc drogową. Opony są częściami pojazdów, które najczęściej ulegają uszkodzeniom i potrzebują naprawy na poboczach drogi. Wiele firm transportowych korzysta z auto holowania i pomocy drogowej

Zazwyczaj jest to przebicie opony lub jej pęknięcie czy zejście powietrza.

Chociaż te incydenty mogą wydawać się rzadkie lub przyziemne, mogą mieć duży wpływ na produktywność floty, bezpieczeństwo poszczególnych kierowców i wyniki finansowe firmy. Holowanie pojazdu może kosztować firmy o wiele za dużo, a znalezienie fachowca, który przyjechałby do odległego miejsca w przypadku awarii, może być czasochłonne i kosztowne. Często pracownicy zaplecza i menedżerowie flot nie mają dodatkowego czasu w ciągu dnia, aby znaleźć właściwą pomoc w przypadku wystąpienia incydentu. Harmonogramy kierowców są również opóźnione, gdy mają problemy z pojazdem, co oznacza utratę wydajności i negatywny wpływ na wrażenia klienta końcowego. Dzięki pomocy drogowej profesjonalna auto pomoc wroclaw – auto-pomoc-24h.pl dla kierowców jest dostępna przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić, a dyspozytor wyśle ekipę fachowców z lawetą we wskazane miejsce, gdzie kierowcy zostanie udzielona niezbędna pomoc. Jeśli awarii nie uda się naprawić od ręki, pojazd zostanie odholowany do warsztatu, w celu usunięcia usterki.

Renowacja lakieru auta

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu.

Wnętrze samochodu

Wiadomo jest, że w procesie codziennego, normalnego użytkowania samochodu, pewne elementy ulegają zużyciu. Niewątpliwie w odniesieniu do niektórych elementów nie można uniknąć owego zużycia. Jednakże z drugiej strony na rynku coraz większą popularnością cieszy się usługa auto detailingu.

Felgi i opony

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.