Zostań kierowcą Ubera – współpracuj z OnlyGo

0 Comments

W obecnych czasach wiele osób w przeróżnym przedziale wiekowym poszukuje sposobu na prosty zarobek. Niestety takie, z pozoru nie wymagające zajęcia, jak chociażby składanie długopisów, z reguły okazują się oszustami a aplikacje na telefon obiecujące zarobek za wykonywanie różnych zadań często nie pozwalają na zarobienie więcej niż kilkanaście złotych miesięcznie. Na szczęście istnieją jeszcze takie opcje jak praca kierowcy Uber, która pozwala na szybki zarobek całkowicie dostosowany do naszych możliwości i potrzeb. Jak, zatem zostać kierowca Uber, by móc zacząć zarabiać? Rozpocznij współpracę z OnlyGo!

Formalności dla kandydatów na kierowcę Uber

Praca kierowcy Uber to nie tylko możliwość sporego i szybkiego zarobku ale i elastyczne godziny pracy oraz możliwość dostosowywania grafiku do życia osobistego i potrzeb kierowcy. Ważny jest również fakt, że formalności, jakie należy spełnić, by podjąć prace są szalenie proste i zajmą kandydatowi tylko chwilę. Pierwszy krok to rejestracja na stronie i oczekiwanie na rozmowę z konsultantem, który przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną. Następnie należy dostarczyć droga mailową kilka wymaganych przez Uber dokumentów, czyli:

• skan dowodu osobistego potwierdzającego ukończenie 21 roku życia, skan prawa jazdy ważnego od minimum roku,

• potwierdzenie prowadzenia własnej działalności gospodarczej potwierdzone wpisem do CEDIG lub KRS wraz z numerem NIP

• skan dowodu rejestracyjnego pojazdu, którym kierowca chce odbywać kursy wraz z ważnym ubezpieczeniem OC i przeglądem

• skan zaświadczenia o niekaralności

• potwierdzenie odbycia niezbędnych do prowadzenia auta badań psychologicznych i lekarskich.

Osoby, które nie posiadają własnej działalności gospodarczej mogą podjąć pracę w Uber w ramach współpracy z partnerem flotowym, takim jak onlygo.pl, czyli firma OnlyGo – Partner Uber Bolt i FreeNow, z siedzibą na ul. Sołtysowskej 1, 31-589 Kraków, Tel. 797415722. Jest to niejako pośrednik, między kierowca a Uber, który nie tylko pomoże kandydatowi wywiązać się ze wszystkich formalności i wymagań ale jest również w stanie wypożyczyć kierowcy auto do pracy. Taka współpraca wiąże się oczywiście z opłatą za użyczenie osobowości prawnej, na która składa się opłata stała i ewentualna prowizja od zarobków Jest to jednak dość korzystna opcja, dzięki której kierowca uniknie biurokracji i samodzielnego dbania o finanse i sprawy księgowe działalności.

Wymagania dotyczące auta

Z uwagi na fakt, iż Uber przykłada duża wagę do tego, jakimi pojazdami poruszają się jego kierowcy samochód, który zostanie dopuszczony do ruchu w ramach aplikacji musi spełniać kilka wymogów. Nie są one, jednak bardzo wygórowane, dlatego większość kierowców jest w stanie pracować na własnym aucie.

Podstawowym wymogiem jest rocznik auta. Dla kierowców z Warszawy są to modele nie starsze niż 2005 a w Szczecinie i Lublinie 2007 rok. Dla innych miast są to pojazdy nie starsze niż 2001 rok. Ważne jest również to by kierownica znajdowała się po lewej stronie a samochód wyposażony był w 4 lub 5 drzwi. Dodatkowo pojazd musi być zarejestrowany na terenie Unii Europejskiej, posiadać aktualne badanie techniczne i ubezpieczenie OC.

Zarobki kierowcy Uber

Praca jako kierowca Uber to doskonały sposób na dorobienie do pensji lub możliwość zarobku dla studentów dziennych i zaocznych. Przy minimalnym wkładzie i chęciach kierowcy miesięczna pensja wyniesie około 2000 zł brutto. Większe zaangażowanie może przynieść nawet 8000 złotych brutto. Wszystko zależy do zaangażowania kierowcy, ilości przepracowanych przez niego godzin oraz pory dnia i dni tygodnia jakie wybierze do pracy. Sprawdź szczegóły oferty i wszystkie benefity związane z tego rodzaju pracą, znajdziesz na stronie https://onlygo.pl/oferta/praca-uber, gdzie dokładnie omówiono jakie korzyści otrzymuje kierowca z tytułu pracy w firmie Uber.

Renowacja lakieru auta

Wszelkiego rodzaju rysy na lakierze bynajmniej nie są czymś, wobec czego można przejść do porządku dziennego. Można oczywiście je pozostawić, aczkolwiek można także zdecydować się na usługę detailingu.

Wnętrze samochodu

Wiadomo jest, że w procesie codziennego, normalnego użytkowania samochodu, pewne elementy ulegają zużyciu. Niewątpliwie w odniesieniu do niektórych elementów nie można uniknąć owego zużycia. Jednakże z drugiej strony na rynku coraz większą popularnością cieszy się usługa auto detailingu.

Felgi i opony

Podczas jazdy samochodem, felgi są tym elementem, który zbiera na siebie bardzo wiele. To na felgach odbijają się nierówności na drogach, to one zbierają na siebie różnego rodzaju zanieczyszczenia, a tych przecież na drogach nie brakuje.